Jantárový nuget baltického jantáru s inklúziou

Naše hodnoty

Špecializácia

Zameriavame sa na šperky z baltického jantáru. Tejto oblasti sa venujeme do hĺbky, poznáme dôkladne naše produkty a situáciu na trhu. Na základe našich znalostí a preferencií našich zákazníkov zostavujeme náš sortiment a prinášame podľa najlepšieho uvážania to najkrajšie, čo svet jantáru ponúka.

Úzke zameranie na jantárové šperky nám pomáha prinášať vám to najlepšie z fascinujúceho sveta jantáru.

Spoľahlivosť

Šperky do našej ponuke vyberáme starostlivo a spolupracujeme priamo s výrobcami, ktorých veľmi dobre poznáme. Všetkých dodávateľov podrobne preverujeme. Dbáme na to, aby nám naši partneri predložili k nahliadnutiu certifikát pôvodu jantáru a spolupracujeme predovšetkým s členmi profesnej asociácie, ktorá na medzinárodnej úrovni združuje spoločnosti zaoberajúce sa spracovaním jantáru alebo obchodovaním s ním a certifikuje ich činnosť. 

Udržateľnosť

Pri našich produktoch a službách sa snažíme v prvom rade o kvalitu, a to s prihliadnutím na dlhodobý horizont. Ctíme zásady zodpovedného a férového podnikania. Nevyhľadávame prvoplánovo najlacnejšie riešenia, ktoré by znamenali kompromis v kvalite produktov a služieb. Veríme tiež, že ľudia by mali byť za svoju prácu náležite odmenení. Naša ponuka je teda rovnováhou medzi adekvátnou cenou pre zákazníka a patričným ohodnotením ľudí, ktorí produkty s láskou vytvorili a priniesli až do šperkovníc spokojných zákazníkov.

Informovanosť

V oblasti jantáru disponujeme značným know-how a radi sa oň podelíme. Ak máte záujem si pred nákupom o jantáre niečo prečítať, chcete sa o šperkárstve a šperkoch z jantáru dozvedieť čo najviac alebo hľadáte nápady, ako štýlovo nosiť jantárové šperky, nahliadnite do našich článkov a blogov. Pravidelne ich dopĺňame o nové zaujímavosti.

Do práce sme vložili aj naše srdce a chceme, aby boli naši zákazníci spokojní. Radi sa s vami porozprávame, čo by sme pre vás ešte mohli urobiť.

Ústretovosť

Naším najväčším potešením je, ak sa nám podarí predčiť očakávania našich zákazníkov. Všetky naše procesy sú nastavené tak, aby vychádzali v ústrety, boli jednoduché a zrozumiteľné. V prípadoch, ak produkt alebo služba neprinesú náležitú spokojnosť, sme pripravení našich zákazníkov vypočuť a urobiť všetko preto, aby sme bez zbytočných prieťahov uviedli veci na pravú mieru.