Zelený jantár v striebre

Prečo nakupovať u nás

Ponúkame odbornosť a špecializáciu

Úzka špecializácia na jantárové šperky nám dáva možnosť spracovať ponuku skutočne do hĺbky. Prinášame široké spektrum od jednoduchých kúskov po zberateľské umelecké diela. Ak ste milovníkom jantáru a hľadáte výnimočné kúsky do svojej kolekcie, či ste čaru jantárových šperkov len čerstvo podľahli a chcete sa oboznámiť s tým, čo všetko môže tento svet ponúknuť, ste na správnom mieste.

Výber pre každého

Medzi našimi šperkami nájdete klasické, nadčasové kúsky, ako aj módne a štýlové šperky. Naša ponuka prináša všetko od cenovo dostupných šperkov z jantáru osadeného v striebre, až po šperky spracované z jantáru a ďalších cenných materiálov pre náročných. Chceme, aby si u nás prišiel na svoje každý, komu jantár učaroval.

V našej ponuke nájdete jantárové šperky rôznych druhov a štýlov, aby ste si mohli vyberať kúsky podľa vlastného vkusu a na rôzne príležitosti.

Dodávame rýchlo a spoľahlivo

Naše procesy sú efektívne a nastavené na vysoké obrátky. Prodstredníctvom našich partnerov zabezpečujeme rýchle a bezpečné dodanie objednaných šperkov až k vám domov. Na výber máte z množstva spôsobov dopravy a možností platby, aby ste si mohli nastaviť parametre dodávky presne podľa vašich preferencií.

Výmena či vrátenie nie je problém

Naše produkty sa snažíme čo najpodrobnejšie popísať a fotograficky čo najvernejšie zachytiť. Chápeme však, že tovar môže predsa len pôsobiť trochu inak v skutočnosti, než na fotografii a nemusí splniť očakávania. Rovnako vieme, aké je náročné vybrať šperk ako darček a trafiť sa do vkusu obdarovaného. V prípade, že vám objednaný produkt z akéhokoľvek dôvodu nesadne, môžete nenosené šperky bez udania dôvodu vymeniť alebo vrátiť.

Naším cieľom je doručiť vám šperky čo najrýchlejšie a k vašej spokojnosti.

Sme otvorení a transparentní

Na našej webovej stráne nájdete množstvo informácií o nás a našich produktoch, aby ste sa mohli v našej ponuke a službách čo najlepšie zorientovať. Produkty popisujeme do detailov a prinášame ich autentické fotografie, aby ste si mohli o ich sutočnej podobe urobiť čo najlepšiu predstavu. Podrobne popisujeme tiež nákupný a ponákupný servis, aby ste mohli jednoducho a ľahko využiť naše služby. V našich článkoch sa vám snažíme priblížiť svet jantárových šperkov, informujeme o druhoch jantáru a rôznych oblastiach šperkárstva, aby ste si mohli v tejto oblasti urobiť prehľad pred konečným nákupným rozhodnutím. Prinášame tiež bohatú zásobu informácií o jantáre a jantárových šperkoch pre všetkých, ktorí majú záujem rozšíriť si svoje vedomosti.